Çabucak Aşık Etme Duası

Sevdiğinizin size en çabuk şekilde aşık olması için veya ailede eşler arasında, sevgiliyi, muhabbeti, huzuru arttırmak için vereceğim ayet istifade edilen en kuvvetli ayetlerdendir. Bu niyetle Arabi ayın ilk perşembe yada ilk pazartesi günü, günün ilk saatlerinde yazılır ve bu yazı yağmur yada gün görmemiş kuyu suyu ile silinir ve dargın, geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki herşey düzelir sevgi ve bağ artar. Yine tekrar aşık olmasını istediğiniz kişiye içirilirse oda derhal aşık olur.

Diğer çabuk tesir eden formül ise sevdiğin kişinin seninle evlenmesi niyetine yapılır özel yapılan bu tılsım onun yıldızının eşref bir saatinde miskamber mürekkebi ile yazılarak onun yoluna gömmen yeterlidir.

Aşklarına karşılık bulamayan bir insana kendini sevdirmek istersen hatta o kimsenin sana karşı çok mütevazi ve sevecaen olmasını temin etmek amacıyla Perşembe günü oruç tutulur. Akşam olunca gecenin yarısı geçmesi beklenir ve gece yarısından sonra beyaz ve kullanılmamış bir bir ipek üzerine ‘Ya Rahmane külli şey-in ve Rahimenü” arapça yazılır ve aynı dua yazılan bu ipek üzerine 1500 defa okunarak aşık olmasını istediğin kimsenin mekanına konulur ise kısa zamanda kalbi yumuşar ve sana karşı sevecen merhametli bir kimse olur.

Eğer bir kimsenin gönül muhabbet haceti olsa karşısındaki kimsedende beklediği sevgi ve muhabbeti karşılığını alamazsa, Pazar günü muhabbete ait bir saatte şeker veya çikolata gibi yenilen bir tatlının üzerine ”Sübhaneke la-ilahe illa ente Ya Rabbe külli şey-in ve Varisehü ve Razikahü ve Rahimehü” 121 defa okuyup aşık olmasını istediğiniz kimseye yedirilirse en kısa zamanda beklediğinden daha çok sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s